Ο εορτασμός της εθνικής επετείου του ΟΧΙ στο Ανταναναρίβο Μαδαγασκάρης
Γράφει ο εκπ/κός του σχολείου, κ. Γεώργιος Γαλανόπουλος Με μεγάλη υπερηφάνεια και συγκίνηση τίμησε ο Ελληνισμός της Μαδαγασκάρης τους ήρωες του ’40, συμμετέχοντας με ενθουσιασμό στον εορτασμό της Επετείου του “ΟΧΙ” που διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία η Ελληνική Κοινότητα Μαδαγασκάρης και το Ελληνικό Σχολείο στο Ανταναναρίβο. Ο εορτασμός πραγματοποιήθηκε στο κτίριο της Ελληνικής … Continue reading Ο εορτασμός της εθνικής επετείου του ΟΧΙ στο Ανταναναρίβο Μαδαγασκάρης
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed