Στις 18 Ιανουαρίου, θα κόψει την βασιλόπιτα, ο Σύλλογος Αμπετείου Σχολής (Αθήνας) στο Yacht Club ENOA στον Άγιο Κοσμά
![](https://pyramisnews.gr/wp-content/uploads/2013/12/vasilopita-2014.jpg)
Στο Yacht Club ENOA στον Άγιο Κοσμά (στον επάνω όροφο του ΕΝΟΑ), στις 18 Ιανουαρίου και ώρα 9 το βράδυ, θα πει Καλή Χρονιά και θα κόψει την αγιοβασιλιάτικη πίττα για το 2014, ο Σύλλογος Αμπετείου Σχολής (Αθήνας).
Πληροφορίες μπορείτε να πάρετε από τους υπευθύνους του Συλλόγου.
Σχολιάστε