Ναι και από τη Πρόεδρο της Ελληνικής κοινότητας του Μιλάνου
![](https://pyramisnews.gr/wp-content/uploads/2024/01/PHOTO-2024-01-24-10-55-50-653x374.jpg)
Η γιατρός Σοφία Ζαφειροπούλου, Πρόεδρος της Ελληνικής κοινότητας του Μιλάνου στηρίζει την επιστολική ψήφο για τις ευρωεκλογές όσο και την επέκταση της στις εθνικές εκλογές.
Η γιατρός Σοφία Ζαφειροπούλου, Πρόεδρος της Ελληνικής κοινότητας του Μιλάνου στηρίζει την επιστολική ψήφο για τις ευρωεκλογές όσο και την επέκταση της στις εθνικές εκλογές.
Η ιστοσελίδα για τους Αιγυπτιώτες όπου γης
Σχολιάστε